logotyp
Login

2) Příspěvek místních podnikatelů a organizací

2) Příspěvek místních podnikatelů a organizací

Mnohé firmy mají velké zisky a čas od času se rozhodnou podpořit dobrou věc. Pokud je škola aktivní a informuje rodiče pomocí www stránek o plánovaných akcích a společenských událostech pořádaných školou, rodiče dětí vlastnící firmy s velkým obratem rádi přispějí škole v podobě finančních příspěvků nebo sponzorských darů. Můžete získat například školní pomůcky pro žáky, čímž se ušetří prostředky, které je možné využít pro jiné účely, např. na provoz www stránek. Organizace a spolky zabývající se kulturní činností také často přispívají do kasičky školy. Jen je třeba dát o škole vědět webovými stránkami. V naší firmě si můžete objednat také grafické návrhy letáků včetně jejich vytištění.

Tím, že se škola dostane do širokého povědomí místních občanů a ukáže veřejnosti své aktivity, může získat finanční i věcné dary. Je mnoho lidí, kteří mají ke školství kladný vztah a rádi přispějí. I drobné finanční částky od rodičů v podobě dobrovolného příspěvku do kasičky nejsou zanedbatelné. Při velkém množství přispívajících se finance nastřádají a utvoří vyšší obnos, za který může škola nakoupit nové vybavení.

Zpět na hlavní výpis

WEBOVÉ STRÁNKY PRO SVOBODNOU SPRÁVUBoleslavská 1905/7
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Tel. +420 246 033 276 - 7
E-mail: obchod@als.cz
Zastoupení - Středočeský kraj, Jihočeský Kraj, Jihomoravský kraj, Severní Čechy
Školní web, který splňuje:
- aktivní přístup
- přívětivost ovládání
- přístupnost webových stránek, responzivita
- cookies
- chytrý kalendář
- design podle Vašeho přání
- nízká cena
- omezení správy na vybrané sekce
- zaheslovaný přístup
- jazykové mutace
HOME weby, stránky pro školy, webové stránky pro zš, mš, web v ukrajinštině pro školy
Dotované www stránky pro školy s aktivním přístupem ke vzdělávání.
Projekt Scholastika umožňuje školám v ČR mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující  zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.


UKRAJINSKÁ jazyková mutace stránek školy
Možnost zřízení ukrajinské verze webu školy pro rodiče a žáky z Ukrajiny.  Stránky pro školy a školky v ukrajinštině. Zvolte si sekce k prezentaci v ukrajinštině (např. Aktuality, Formuláře, Povinně publikované informace, Studijní materiály). Snadné přepínání mezi českou a ukrajinskou verzí pomocí symbolu vlajky v záhlaví. Možnost zřídit oddělený přístup do redakčního systému ukrajinské jazykové mutace vybraným osobám. Vytvoření ukrajinské jazykové mutace ke stávajícím stránkám Scholastika je v rámci podpory vzdělávání ZDARMA, provoz jazykové mutace 66 Kč bez DPH/měs. při platbě ročně.Created by © 2019 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek