logotyp
Login

Jednorázové zábavní a kulturní akce

Jednorázové zábavní a kulturní akce

Velmi oblíbené mezi mnoha školami je pořádání školních akcí, na než jsou zváni žáci, rodiče, ale i široká veřejnost. Škola dá vědět o svých plánovaných aktivitách pomocí sekce Aktuality na svých webových stránkách. Aktuality lze šířit i pomocí stránek obce, případně vyvěšením reklamních letáků (grafické zpracování letáků i tisk potřebného množství si můžete objednat u nás pomocí poptávkového formuláře nebo kalkulátoru tisku online).

Akce školy bývají většinou provázané s aktuálním děním v průběhu celého roku. Např.vítání prvňáčků, drakiáda, mikulášská či vánoční besídka, výročí založení školy, den otevřených dveří, velikonoční slavnost, vítání jara, den dětí či rozloučení před prázdninami. Pravidelné plánování akcí např. jednou měsíčně může škole vydělat finance na internetové stránky pomocí sponzorských darů z nepovinného vstupného. Žáci školy se mohou podílet na výdělku školy tvorbou dekorativních předmětů v hodinách výtvarné výchovy či družině. Tyto předměty lze prodávat za symbolické ceny, z nichž má škola další příjem.

Zpět na hlavní výpis

WEBOVÉ STRÁNKY PRO SVOBODNOU SPRÁVUBoleslavská 1905/7
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Tel. +420 246 033 276 - 7
E-mail: obchod@als.cz
Zastoupení - Středočeský kraj, Jihočeský Kraj, Jihomoravský kraj, Severní Čechy
Školní web, který splňuje:
- aktivní přístup
- přívětivost ovládání
- přístupnost webových stránek, responzivita
- cookies
- chytrý kalendář
- design podle Vašeho přání
- nízká cena
- omezení správy na vybrané sekce
- zaheslovaný přístup
- jazykové mutace
HOME weby, stránky pro školy, webové stránky pro zš, mš, web v ukrajinštině pro školy
Dotované www stránky pro školy s aktivním přístupem ke vzdělávání.
Projekt Scholastika umožňuje školám v ČR mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující  zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.


UKRAJINSKÁ jazyková mutace stránek školy
Možnost zřízení ukrajinské verze webu školy pro rodiče a žáky z Ukrajiny.  Stránky pro školy a školky v ukrajinštině. Zvolte si sekce k prezentaci v ukrajinštině (např. Aktuality, Formuláře, Povinně publikované informace, Studijní materiály). Snadné přepínání mezi českou a ukrajinskou verzí pomocí symbolu vlajky v záhlaví. Možnost zřídit oddělený přístup do redakčního systému ukrajinské jazykové mutace vybraným osobám. Vytvoření ukrajinské jazykové mutace ke stávajícím stránkám Scholastika je v rámci podpory vzdělávání ZDARMA, provoz jazykové mutace 66 Kč bez DPH/měs. při platbě ročně.Created by © 2019 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek