logotyp
Login

Mini scholastika - podpořte spolupráci školy s rodiči s praktickým školním webem

Mini scholastika - podpořte spolupráci školy s rodiči s praktickým školním webemProč je dobré, aby měla každá základní škola svůj vlastní školní web? Mnoho základních škol nemá internetové stránky školy vůbec, nebo spadají pod stránky celé obce, což je někdy nepřehledné a rodiče informace o škole nesnadno hledají. Využijte naší zvýhodněné nabídky Mini scholastika, což je dotovaný program na podporu škol a školek. Web o 12 sekcích u nás získáte již za 220 Kč měsíčně.

Ve výchově dětí hraje největší roli rodina a také školka nebo škola, kterou děti navštěvují. Ideální je, když je rodina a škola v souladu a vzájemně se podporují. K tomu je důležitá komunikace, na níž ovšem není v uspěchané době mnoho času. Rodiče zůstávají dlouho v práci a své děti si vyzvedávají ze školy často až za tmy.Kvalitní webové stránky školy mohou výrazně usnadnit komunikaci mezi školou a rodinou, rodiče budou včas informováni o akcích pořádaných školou a mohou např. prohlížet fotogalerie a být stále v obraze, jak jejich děti tráví čas.

K úspoře časupři obesílání novinek rodičům přispěje naše služba Directmail, což je hromadné odesílání zpráv na mnoho mailových adres najednou. Podpořte spolupráci školy a rodiny. Podpora komunikace s rodinou přinese přátelskou atmosféru mezi rodiči a učitelkami, vše budete řešit snáz, což prospěje nejen dětem. Pomocí webových školních stránek mohou rodiče snadno omluvit dítě z výuky, získat důležité informace ohledně plateb, sdílet zážitky a každodenní dění ve škole spolu se svými dětmi a v neposlední řadě i získávat přesnější informace o potřebách základní školy, ze kterých pak mohou vyplynout i různorodé možnosti sponzoringu, ať už finanční či prezenční.

Zpět na hlavní výpis

NOVÝ ZÁKON O PŘÍSTUPNOSTI - DŮLEŽITÉ !!!

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti intenetových stránek a mobilních zařízení č. 99/2019 Sb

Přihlaste se k odběru novinek školám

obrázek

DOTOVANÉ STRÁNKY PRO ZŠ A SŠ:

Vyzkoušejte DEMO verzi www stránek pro školy zdarma

obrázek

MŠ - dotované stránky pro školky

Právě připravujeme - prosinec 2017 / leden 2018
- internetové stránky skolka-jablicko.cz
- tvorba razítek, tisky, loga
- tvorba vizitek a bannerů


Partnerské odkazy:

Překlady do němčiny

Potřebujete opravdu kvalitní překlady do němčiny? Nabízím své profesionální služby. Spolupracuji s německými rodilými mlučími - profesionálními překladateli. Na poptávku odpovídám zpravidla do 60. minut. Nabízím Vám individuální přístup a své zkušenosti.

HOME weby, stránky pro školy
Příhlášení k odběru novinek
Modul kalendářVYZKOUŠEJTE MODUL
i-KALENDÁŘ:

- ruční zadávání
- automtaické zobrazení událostí
- malý i velký vzhled
Internetové stránky s aktivním přístupem ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje školám v České republice mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující nový zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek