Modul Flashbanner

Reklamní bannery jsou jednou z velmi užívaných forem internetové reklamy. Umístěním banneru na stránky MŠ či ZŠ získáte atraktivní vzhled stránek, který můžete kdykoli aktualizovat. Tvář stránek MŠ či ZŠ můžete libovolně měnit a přizpůsobit např. aktuálnímu ročnímu období. Pokud nechcete pokaždé platit za výrobu flashového banneru, je pro Vás vhodnou volbou Administovatelný flash banner. Můžete ho využít na školním webu s redakčním systémem Velký Web. Snadno lze nahráním obrázků, zvolením velikosti banneru a nastavením času zobrazení vytvořit tolik bannerů, kolik jen budete potřebovat. Jak může administrovatelný flash banner vypadat si můžete prohlédnout na www.rdbrezineves.cz.

NOVÝ ZÁKON O PŘÍSTUPNOSTI - DŮLEŽITÉ !!!

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti intenetových stránek a mobilních zařízení č. 99/2019 Sb

Modul kalendářVYZKOUŠEJTE MODUL
i-KALENDÁŘ:

- ruční zadávání
- automtaické zobrazení událostí
- malý i velký vzhled
Internetové stránky s aktivním přístupem ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje školám v České republice mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující nový zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek