logotyp
Login

Výhody webových stránek pro školy s redakčním systémem

Jak fungují webové stránky pro školy a školky s redakčním systémem Velký Web?

Jak fungují webové stránky pro školy a školky s redakčním systémem Velký Web?

Redakční systém je něco jako „ovládací centrum“ internetových stránek. Můžete sami určovat obsah a vzhled školních stránek, doplňovat důležité údaje, sdílet fotografie se studenty a jejich rodinami, nahrávat krátká videa a uveřejňovat novinky z chodu školy. Redakční prostředí funguje intuitivně a jednoduše – pokud si rozumíte s Internetem, rozumíte si i s Velkým Webem!

Tradice, řešení a originalita u ALS - Euro, s.r.o.

To vše najdete u nás. S internetovými stránkami máme dlouholeté zkušenosti, přišli jsme s unikátním nápadem, jak zjednodušit komunikaci mezi rodiči a školou. Redakční systém je dlouhodobě vyvíjen a zlepšován programovacím týmem firmy ALS-Euro, s.r.o. Je plnohodnotným správcem obsahu internetových stránek, na rozdíl od řešení stránek zadarmo automaticky obsahuje plnou technickou podporu z naší strany, propracovanou nápovědu a řadu podpůrných projektů pro Vaše školní stránky.

Bezpečnost žáků a studentů především

Veškeré informace na školním webu jsou z naší strany pravidelně zálohovány – mohou být kdykoliv obnoveny. Ale myslíme i na bezpeční žáků a studentů - lze přidělit zvláštní přístupová jména a hesla jednotlivým rodičům do fotogalerií a podstránek tak, aby důležité a citlivé údaje školních stránek zůstaly náhodným návštěvníkům skryty.

Zvýhodněná cena pro školy - dotujeme školy

Cena dotované varianty školního webu Scholastika je 350,- Kč / měs. bez DPH při platbě 1x ročně. S verzí web stránek pro školy Scholastika navíc ušetříte platbu za webhosting. Poutavé grafické zpracování standardního vzhledu stránek získáte od profesionálního grafika za jednorázovou částku 4200,- Kč bez DPH.

 

Prezentujte Vaši školu interaktivně !

akce-objednat-3

Aktuality k začleňování ukrajinských dětí do škol a školek
Školy budou moci navýšit své kapacity kvůli dětem uprchlíků z Ukrajiny. Starat se o ně budou moci do konce letošního >>


Ukrajinská jazyková verze stránek školy / školky
Umožněte ukrajinským rodičům získat základní školní informace v ukrajinštině pomocí ukrajinské jazykové mutace školních >>


MODULY ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

Modul správa studentů

Využijte nabídku zvýhodněné ceny aktivačního poplatku ve výši 1650 Kč bez DPH.
WEBOVÉ STRÁNKY PRO SVOBODNOU SPRÁVUBoleslavská 1905/7
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Tel. +420 246 033 276 - 7
E-mail: obchod@als.cz
Zastoupení - Středočeský kraj, Jihočeský Kraj, Jihomoravský kraj, Severní Čechy
Školní web, který splňuje:
- aktivní přístup
- přívětivost ovládání
- přístupnost webových stránek, responzivita
- cookies
- chytrý kalendář
- design podle Vašeho přání
- nízká cena
- omezení správy na vybrané sekce
- zaheslovaný přístup
- jazykové mutace
HOME weby, stránky pro školy, webové stránky pro zš, mš, web v ukrajinštině pro školy
Dotované www stránky pro školy s aktivním přístupem ke vzdělávání.
Projekt Scholastika umožňuje školám v ČR mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující  zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.


UKRAJINSKÁ jazyková mutace stránek školy
Možnost zřízení ukrajinské verze webu školy pro rodiče a žáky z Ukrajiny.  Stránky pro školy a školky v ukrajinštině. Zvolte si sekce k prezentaci v ukrajinštině (např. Aktuality, Formuláře, Povinně publikované informace, Studijní materiály). Snadné přepínání mezi českou a ukrajinskou verzí pomocí symbolu vlajky v záhlaví. Možnost zřídit oddělený přístup do redakčního systému ukrajinské jazykové mutace vybraným osobám. Vytvoření ukrajinské jazykové mutace ke stávajícím stránkám Scholastika je v rámci podpory vzdělávání ZDARMA, provoz jazykové mutace 66 Kč bez DPH/měs. při platbě ročně.Created by © 2019 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek