logotyp
Login

Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě školních fotoalb

Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě školních fotoalb

Modul hromadného nahrávaní fotografií ocení učitelé i rodiče. O co se nejvíce zajímají rodiče při rozhovoru s třídní učitelkou či učitelem? Středem zájmu rodičů je jejich dítě a chtějí mít dobrý pocit z toho, že je o jejich děti dobře postaráno. Rodiče přímo prahnou po fotkách vlastních dětí a na webech škol hledají mezi všemi fotkami primárně své děti. Často hodnotí web školy podle toho, zda na něm najdou dostatek fotografií svého školáka při různých činnostech, zda jsou fotky kvalitní a jdou jednoduše načíst a uložit. S modulem pro hromadné nahrávaní fotoalb můžete dát rodičům více.

Některé školní weby dosud nabízejí rodičům jen zlomek školních fotografií. Pedagogové jsou zaneprázdněni výukou a péčí o děti a nestíhají fotoalba včas aktualizovat.

Jak to jen zařídit, abyste fotografie mohli nahrát rychle a netrávili u školního webu zbytečně mnoho času? Nahrávaní fotogalerií lze rychle vyřešit s modulem k hromadnému nahrávání fotografií i-Alba.

Pokud je školní web plný fotografií žáků školy v přiměřené kvalitě, rodiče jsou lépe emočně naladěni, čímž podpoříte ochotu jejich spolupráce se školou, širší zájem o výuku, školní akce či přispění škole. Ať už se jedná o finance, či dobrovolnou pomoc při školních akcích a projektech.


Modul k hromadnému nahrávaní fotogalerií i-Alba lze objednat pouze ke stránkám od nás. Pro stránky Scholastika nabízíme dotovanou cenu tohoto modulu.

Zvýhodněná cena za aktivaci modulu hromadného nahrávání fotografií pro školy ke stránkám Scholastika je 1500 Kč + DPH, měsíční platby od 30 Kč + DPH – dle uchovávaného objemu dat.

Pro ostatní weby je cena aktivace 2000 Kč + DPH, měsíční platby od 50 Kč + DPH.

Více informací o modulu i-Alba naleznete zde.

Zpět na hlavní výpis

NOVÝ ZÁKON O PŘÍSTUPNOSTI - DŮLEŽITÉ !!!

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti intenetových stránek a mobilních zařízení č. 99/2019 Sb

Přihlaste se k odběru novinek školám

obrázek

DOTOVANÉ STRÁNKY PRO ZŠ A SŠ:

Vyzkoušejte DEMO verzi www stránek pro školy zdarma

obrázek

MŠ - dotované stránky pro školky

Právě připravujeme - prosinec 2017 / leden 2018
- internetové stránky skolka-jablicko.cz
- tvorba razítek, tisky, loga
- tvorba vizitek a bannerů


Partnerské odkazy:

Překlady do němčiny

Potřebujete opravdu kvalitní překlady do němčiny? Nabízím své profesionální služby. Spolupracuji s německými rodilými mlučími - profesionálními překladateli. Na poptávku odpovídám zpravidla do 60. minut. Nabízím Vám individuální přístup a své zkušenosti.

HOME weby, stránky pro školy
Příhlášení k odběru novinek
Modul kalendářVYZKOUŠEJTE MODUL
i-KALENDÁŘ:

- ruční zadávání
- automtaické zobrazení událostí
- malý i velký vzhled
Internetové stránky s aktivním přístupem ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje školám v České republice mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující nový zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek