Ceník

Aktuální slevy na tvorbu webu a ostatní služby

Aktuální slevy na weby a související internetové služby naleznete v sekci čtvrtletních akcí.

Ceník internetových stránek Scholastika

Tři varianty dotovaných stránek Scholastika dle velikosti:

1) Nejčastější varianta Standard
- 50 kategorií v menu

- 350 Kč měsíčně bez DPH, při platbě 1x ročně

- 390 Kč/ měs. bez DPH při platbě půlročně

- 420 Kč/měs. bez DPH při platbě měsíčně

2) Varianta Scholastika Mini - 12 kategorií (sekcí) v menu. Vhodná pro opravdu malé školy.

- 250 Kč měsíčně bez DPH, platba možná pouze 1x ročně

3) Varianta Scholastika Excelent - neomezeně kategorií v menu za příplatek 150 Kč/ měs oproti standardní variantě

- 520 Kč měs. bez DPH při platbě 1x ročně

- 550 Kč měs. bez DPH při platbě půlročně

- 590 Kč měs. bez DPH při platbě měsíčně

Kdykoli je možné variantu navýšit.

Vedení verze mobilního zobrazení k variantě scholastika 20 Kč/měs. bez DPH.
(Zákon č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů)

Design stránek

- 4 200 Kč bez DPH - design stránek na míru vytvořený profesionálním grafikem  pro každou školu

Moduly do stránek Scholastika - dotované ceny oproti komerční sféře:

Blok automatického zobrazení

- 550 Kč bez DPH jednorázově - Blok automatického zobrazení novinek a aktualit do pravého sloupce - nejoblíbenější modul

Flashbanner

- 550 Kč bez DPH jednorázově - Flashbanner pro automatické vytvoření poutavé animace z nahraných fotografií - velmi žádaný modul pro oživení stránek

Registrace uživatelů

- 990 Kč bez DPH jednorázově - registrace uživatelů - např. pro školy, které chtějí fotografie žáků zveřejňovat jen rodičům pod přihlášením, aby je veřejnost neviděla.

Naplnění stránek texty a fotografiemi

- individuální cena dle rozsahu - naceníme (např. naplnění aktuálních informací a fotografií stávajícího roku dle zkušenosti vychází mezi 2000 až 3000 Kč.)

Modul Directmail

- Čím dál žádanější modul Directmail - pro hromadné obesílání jednotlivých tříd jejími učiteli, či celé školy dle potřeby ředitelem. Způsob, jak snadno pravidelně informovat rodiče přímo do jejich schránky, aby nepřehlédli že si děti mají na určitý den něco přinést do školy apod.

Aktivace modulu Directmail jednorázově 1650 Kč bez DPH.

Měsíční platba Directmail 35 Kč bez DPH.

Vytvoření grafické šablony k Directmailu - 1450 Kč bez DPH  (šablona = e-mail má grafický vzhled ladící do vzhledu webu, obsahuje logo a název školy, kontaktní údaje v patičce apod).  Podle grafického vzhledu rodiče na první pohled poznají email od školy.

Modul hromadné nahrávání fotografií - ALBA
Aktivace modulu pro školy - 1650 Kč + DPH
Měsíční platby alba za objem dat na serveru:
Platba za uchovávaný objem dat - 0,5 GB  - 35 Kč/měs.
Platba za uchovávaný objem dat - 1,5 GB  - 80 Kč/měs.
Platba za uchovávaný objem dat - 3 GB - 155 Kč/měs.
Platba za uchovávaný objem dat - 6 GB  -  265 Kč/měs.
Platba za uchovávaný objem dat - 10 GB  - 375 Kč/měs.

Modul kalendář je praktická pomůcka usnadňující plánování, správu a přípravu školních akcí online na webu.
Modul kalendář má velmi široké využití. V administraci kalendáře lze vytvářet nové kalendáře a události, kalendáře upravovat, zobrazovat přehledy a detaily kalendářů.
Cena pro ZŠ je 2100 Kč + DPH. Více zde...

akce-objednat-3