logotyp
Login

Prázdniny - ten správný čas na tvorbu nového webu školy

29.06. 2012
Prázdniny - ten správný čas na tvorbu nového webu školyZačínají prázdniny, čas dovolených a proto je nyní ta nejlepší doba popřemýšlet o nových www stránkách pro školu či školku. Prázdniny jsou pro školy doba relativního klidu, žáci opustí školu a nastává jakési období mezičasu, které mnoho ředitelů využije k lepšímu chodu a modernizaci školy. Na začátku prázdnin Vám rádi poskytneme demo verzi www stránek pro školy zdarma, abyste se mohli v klidu rozhodnout, jestli www stránky budou pro vaši školu přínosem a naučili se ovládání redakčního systému v praxi.

V létě často školy prochází rekonstrukcí, malují se učebny, aby byly přichystány na 1. září, kdy do školy přijdou noví prvňáčci a všechny děti usednou do lavic. Školy, které letos nepočítají s vyčleněním finančních prostředků na rekonstrukci, si mohou alespoň pořídit nové www stránky, které si díky zvýhodněnému programu Scholastika může dovolit již každá škola. Reprezentujte svoji školu v době rychle se měnících informačních technologií. Objednejte si www stránky Scholastika se snadnou a rychle ovladatelnou administrací a jděte s dobou.

Zaujala Vás naše nabídka? Objednejte si demo zdarma pomocí poptávkového formuláře.

Když už se Vám síly ztrácí,
je čas k delší relaxaci.
V létě už to zvykem bývá,
že celý národ odpočívá.
Žákům krásné vysvědčení,
ať nemyslí na učení,
Učitelé, ať to s prací nepřeženou,
je čas na relax a dovolenou.
Mizí učitel i školník,
i vychovatelka z družiny,
Žák zapomene na úkolník,
hurá, hurá, prázdniny.
Načerpejte spoustu sil,
do budoucích perných chvil.
Přejeme Vám hezké léto.
a v září ať dobře jde to.
Už se nestresujte,
jenom relaxujte.

Zpět na hlavní výpis

WEBOVÉ STRÁNKY PRO SVOBODNOU SPRÁVUBoleslavská 1905/7
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Tel. +420 246 033 276 - 7
E-mail: obchod@als.cz
Zastoupení - Středočeský kraj, Jihočeský Kraj, Jihomoravský kraj, Severní Čechy
Školní web, který splňuje:
- aktivní přístup
- přívětivost ovládání
- přístupnost webových stránek, responzivita
- cookies
- chytrý kalendář
- design podle Vašeho přání
- nízká cena
- omezení správy na vybrané sekce
- zaheslovaný přístup
- jazykové mutace
HOME weby, stránky pro školy, webové stránky pro zš, mš, web v ukrajinštině pro školy
Dotované www stránky pro školy s aktivním přístupem ke vzdělávání.
Projekt Scholastika umožňuje školám v ČR mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující  zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.


UKRAJINSKÁ jazyková mutace stránek školy
Možnost zřízení ukrajinské verze webu školy pro rodiče a žáky z Ukrajiny.  Stránky pro školy a školky v ukrajinštině. Zvolte si sekce k prezentaci v ukrajinštině (např. Aktuality, Formuláře, Povinně publikované informace, Studijní materiály). Snadné přepínání mezi českou a ukrajinskou verzí pomocí symbolu vlajky v záhlaví. Možnost zřídit oddělený přístup do redakčního systému ukrajinské jazykové mutace vybraným osobám. Vytvoření ukrajinské jazykové mutace ke stávajícím stránkám Scholastika je v rámci podpory vzdělávání ZDARMA, provoz jazykové mutace 66 Kč bez DPH/měs. při platbě ročně.Created by © 2019 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek