logotyp
Login

Tvorba www stránek s redakčním systémem pro školy

Proč by škola měla mít své internetové stránky?

Www stránky pro školy podpoří aktivitu žáků i rodičů při zaměření na studium

Proč je školní web důležitý? Vztah mezi školou, žákem či studentem a rodiči je založen na vzájemném porozumění a komunikaci. K tomu přispívají školní webové stránky. Školní stránky jsou místem vzájemného setkání rodičů s učitelkami a učiteli, nefungují jen jako „inzerát“ s kontaktními údaji, ale také jako multimediální nástěnka s fotografiemi ze škol v přírodě, výletů, procházek, akcí a výtvorů dětí.

Mít vlastní školní web není otázka prestiže, je to otázka aktivního a moderního přístupu ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje všem základním, středním i vysokým školám v České republice mít vlastní interaktivní školní www stránky s redakčním systémem a on-line podporou.

Mini scholastika - podpořte spolupráci školy s rodiči s praktickým školním webem

Mini scholastika - podpořte spolupráci školy s rodiči s praktickým školním webem Proč je dobré, aby měla každá základní škola svůj vlastní školní web? Mnoho základních škol nemá internetové stránky školy vůbec, nebo spadají pod stránky celé obce, což je někdy nepřehledné a rodiče informace o škole nesnadno hledají. Využijte naší zvýhodněné nabídky Mini scholastika, což je dotovaný program na podporu škol a školek. Web o 12 sekcích u nás získáte již za 220 Kč ...
Více informací

Kreativní webové stránky pro školy

Kreativní webové stránky pro školy Máte staré webové stránky pro školy? Plní webové stránky Vaší školy informační účel, ale jsou nemoderní a zastaralé? Chtějte od webových stránek pro školu více. Úzká spolupráce pedagogů, rodičů i žáků je velmi důležitá. Podpořte ji novými webovými stránami s hravým a kreativním designem. Chcete zapojit své žáky do společenského a kulturního dění školy? Dejte jim něco navíc, než jen čas, kdy musí sedět v lavicích. Vytvořte webové stránky pro školu i pro ně. Nápaditý barevný design a snadná přehlednost Vašich webových stránek nalákají na www stránky školy žáky i rodiče. S redakčním systémem ...
Více informací

Váháte nad poptávkou nových www stránek pro školu? Máte špatné zkušenosti s provozovatelem Vašeho webu?

Váháte nad poptávkou nových www stránek pro školu? Máte špatné zkušenosti s provozovatelem Vašeho webu? O nových www stránkách pro školu se nemusíte rozhodnout okamžitě. Dáme Vám čas. Abychom Vám usnadnili rozhodování, než podepíšete závaznou smlouvu na tvorbu stránek pro školy, vytvoříme Vám demo verzi zdarma.Demo verze jsou www stránky pro školy bez grafického designu s obecnými ukázkovými texty. Zdarma Vám založíme přístupová hesla na ovládání redakčního systému www stránek pro školy, kterýkoli pedagog Vaší školy si bude moci zdarma vyzkoušet snadné vkládání textů, obrázků, i jiných souborů na školní stránky. Objednání demo verze školních stránek Vás nezavazuje k žádným smlouvám ani platbám.Vyzkoušejte si školní stránky zdarma. Dáme Vaší ...
Více informací

Školní stránky pro budoucnost dětí

Školní stránky pro budoucnost dětíPište, foťte a cokoli,
dejte na nový web školy.
Fotky žáků, pedagogů,
odkazy, novinky z blogů,
školní řád i školní akce,
s novým webem jde vše hladce.
Pro zábavu i úkoly,
tvoříme weby pro školy .
Vzdělání má formu novou,
na webu se učit mohou,
žáci mnohem snadněji,
vždyť děti jsou nadějí.
Tvoříme web pro učení,
ale také pro radost,
Dejte dětem poučení,
vždyť jsou naše budoucnost.

 

Sdílejte, informujte, aktualizujte!

Stabilní školní webové stránky na systému Velký Web umožňují sdílet novinky a fotografie nejen s rodiči a studenty, ale také mezi dalšími subjekty – třeba mezi školou a zřizovatelem, či mezi školou a jídelnou. Sdílet můžete scripta, rozvrhy, rozpisy učeben, dokumenty ke stažení a další. Aktualizace obsahu školních stránek zabere jen pár minut a zvládne ji každý.

Informace, které můžete snadno a jednoduše sdílet:

 • On-line informovanost všech zainteresovaných (žáků, kantorů i rodičů)
 • Novinky v aktuálním čase
 • Informace pro zájemce o studium
 • Informace a podklady od vyučujících
 • Školní řád
 • Studijní řád
 • Veřejné dokumenty ke stažení (organizace školního roku, jídelní lístek apod)
 • Interní informace a dokumenty ke stažení - skrytá pod heslem (například scripta, klasifikace jednotlivých žáků apod)
 • Rozpis učeben
 • Zápis žáků
 • Podmínky přijetí
 • Historie školy

Máte dotazy k webovým stránkám pro Vaši školu?

Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte s jakýmkoliv dotazem – rádi Vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Můžete využít e-mail nebo webový formulář a dotaz nám zaslat. Taktéž tlačítkem níže nám zašlete svou nezávaznou poptávku.

akce-objednat-3

NOVÝ ZÁKON O PŘÍSTUPNOSTI - DŮLEŽITÉ !!!

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti intenetových stránek a mobilních zařízení č. 99/2019 Sb

Přihlaste se k odběru novinek školám

obrázek

DOTOVANÉ STRÁNKY PRO ZŠ A SŠ:

Vyzkoušejte DEMO verzi www stránek pro školy zdarma

obrázek

MŠ - dotované stránky pro školky

Právě připravujeme - prosinec 2017 / leden 2018
- internetové stránky skolka-jablicko.cz
- tvorba razítek, tisky, loga
- tvorba vizitek a bannerů


Partnerské odkazy:

Překlady do němčiny

Potřebujete opravdu kvalitní překlady do němčiny? Nabízím své profesionální služby. Spolupracuji s německými rodilými mlučími - profesionálními překladateli. Na poptávku odpovídám zpravidla do 60. minut. Nabízím Vám individuální přístup a své zkušenosti.

HOME weby, stránky pro školy
Příhlášení k odběru novinek
Modul kalendářVYZKOUŠEJTE MODUL
i-KALENDÁŘ:

- ruční zadávání
- automtaické zobrazení událostí
- malý i velký vzhled
Internetové stránky s aktivním přístupem ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje školám v České republice mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující nový zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek